Svadobné video

Naše štúdio ponúka najkvalitnejšie služby natáčania video záznamov svadieb, aké si môžete priať. Táto najvyššia kvalita je vytváraná precíznosťou scenára a je dopĺňaná profesionalitou kameramanov a najmodernejšou záznamovou technikou. Kľúčovou podmienkou nádherne vyzerajúcej a pritom dynamickým dojmom pôsobiacej svadby je strih.
Na tom si dávame obzvlášť záležať! Videli ste už svadby, ktorých záznam ste museli polovicu pretočiť kvôli nude? Vďaka efektom, neotrelému a dynamickému scenáru a ďalšim netypickým prvkom (ktoré nenájdete u žiednych iných kameramanov) sa to na videozázname vašej svadby nestane ani v pripade rozsahu nahrávky 3-4 hodiny!

Na strihanie a upravovanie svadobného videa používame tie najdrahšie a namodernejšie programy a zariadenia, vďaka ktorým pôsobia triky a efekty na svadobnom videu úplne prirodzeným dojmom. Navyše stále aktualizujeme databázu efektov, aby ste si v našom štúdiu mohli vybrať tie najkrajšie a najmodernejšie efekty.
Stačí navštíviť naše štúdio a my vám radi predvedieme náš scenár svadobného videa (prispôsobený scenáru svadby), efekty, použijeme vašu hudbu, fotky a radi zohľadníme vaše iné požiadavky.
Dodanie svadobneho videa na DVD diskoch a Blu-ray nosičoch je samozrejmosťou.
Pôvodný kamerový záznam archivujeme po dobu 30 kalendárnych dní od odovzdania zostrihaného záznamu.

Svadba je jedinečná udalosť v živote dvoch ľudí. Zaznamenajte ju s profesionálmi, aby vaša spomienka zostala svieža po celý život..!

Chcete vedieť cenu (viď cenník) alebo obsadenosť vášho termínu? Napíšte nám na info@videosvadby.sk alebo zavolajte na
číslo 0905 903 150.

 

 

2019 © videosvadby.sk - všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa stránky

webdesign © bart.sk