KAMERAMAN NA SVADBU KOŠICE

Kameraman na svadbu KošiceSme radi,že ste zavítali na našu stránku! Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, či si vyberiete videozáznam svadby alebo iba fotografie, vedzte, že z videa sa dajú spraviť fotky kedykoľvek, ale video z fotografií nie.
Popri videu Vám spravíme aj kvalitné fotografie zrkadlovkou alebo priamo z videa svadby. Ale naš primárny cieľ je čo najkvalitnejšie a najatraktívnejšie video svadby.
Základom vydareného videa je najmä spolupráca mladomanželov so svadobným kameramanom. Iba podrobné informácie o priebehu svadby pre kameramana na svadbu Košice a následná vzájomná komunikácia a ústretovosť k drobným organizačným požiadávkam kameramana na svadbu Vám umožní dosiahnuť atraktívny a prijateľný výsledok. Skrátka musíte kameramana na svadbe informovovať o všetkých nadchádzajúcich udalostiach, ako je únos nevesty, tanec prababky, príchod priateľov zvonku a pod., ktoré by nemal zmeškať. Následne je potrebné upresniť všetky špecifické požiadavky, ktoré máte ohľadne zostrihu videa svadby a zaslať nám ich písomne mailom.
Taktiež si pripravte po 10 ks fotografií a pár spoločných z dospelosti a odovzdajte ich kameramanovi na svadbe, príp.aj s hudbou, ktorú chcete použiť ako podklad.
Kameramana vyberáte spravidla ihneď po sále a zabávačovi (skupina/DJ), preto majte na pamäti, že termíny, najmä tie koncom leta a v septembri a októbri, sú spravidla preplnené. Preto sa rozhodujte včas a to aj rok dopredu.
Pre záväznú rezerváciu termínu svadby je potrebné uhradiť zálohu (viď cenník).
Organizačné detaily videa svadby stačí upresniť tesne pred svadbou telefonicky alebo mailom. Video svadby Vám potom dodáme na DVD alebo BLU RAY nosiči a prípadne aj fotografie, pokiaľ sa pre nich rozhodnete ako väčšina zákaznikov.
Pozrite si naše videoukážky a pokiaľ si nás vyberiete, budeme sa tešiť na spoluprácu.
Radi zachytíme vaše jedinečné chvíle

Váš kameraman na svadbu - Košice

2019 © videosvadby.sk - všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa stránky

webdesign © bart.sk