KAMERAMAN KOŠICE A PREŠOV

Video svadby patrí k najtrvalejším pamiatkam, ktoré sprostredkujú naším deťom a vnukom informáciu, ako sme vyzerali, aký bol náš hlas a celkový dojem z našej osobnosti.
V tom je výhoda videa oproti fotografii. Z videa sa dajú spraviť fotky kedykoľvek, avšak video z fotiek nikdy. Preto vyberajte kameramana nie iba podľa ceny, ale aj podľa vybavenia, skúseností a pod.
Na to Vám slúžia spravidla ukážky, zostrihy videa na stránke každého solídneho kameramana v Košiciach a Prešove. Avšak pre istotu sa vždy uistite, či daný kameraman v Košiciach alebo Prešove nestrihá a neupravuje iba úvod svadby alebo aj celý priebeh - záznam videa svadby. Takže napr. upraví iba úvod videa svadby a ostatné prestrihy ponechá bez úpravy. My upravujeme každý jeden strih a prezeráme celu svadbu niekoľkokrát.
Tiež majte na pamäti, že niektoré termíny sú obsadené viac ako ostatné a to každý rok, preto je potrebné, aby ste si vybrali aj rok dopredu.
Ide najmä o termíny v celom AUGUSTE, SEPTEMBRI a zaciatkom OKTÓBRA.
Deň-dva pred svadbou je potrebné upresniť scenár videa svadby s kameramanom pre Košice a Prešov. Čím presnejšie sú Vaše pokyny a predstava, tým lepší je výsledok! Preto radíme každému klientovi, aby sa tesne pred svadbou s nami spojil a telefonicky alebo mailom upresnil program svadby a vlastné požiadavky.
Úplnou samozrejmosťou je svadobný videoklip v trvaní cca.3 min., vkladanie fotografií mladomanželov z detstva, či pridávanie hudobného podkladu na pozadí deja.
Okrem bežných veci sme schopní spraviť príjemný rozhovor s mladomanželským párom, rodičmi a družbami či družičkami.
Video svadby dodávame na klasickom DVD alebo BLU RAY, podľa Vášho vlastného výberu. vid cenník.
Taktiež Vám spravíme fotografie zrkadlovkou alebo priamo z videa.
Tešíme sa na Vaše požiadavky!

Váš kameraman pre Košice a Prešov.

2019 © videosvadby.sk - všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa stránky

webdesign © bart.sk