KAMERAMAN HUMENNÉ

Kameraman HumennéHľadáte kameramana v Humennom a neviete sa rozhodnúť? Vyberajte podľa skúseností, vybavenia a schopnosti prispôsobiť sa Vašim požiadavkam. My používame najnovšiu techniku záznamu a strihu. Kamery sú z roku 2014 a 2015.
Pozrite si naše videoukážky a posúďte sami.
Základnú podobu scenára dohodneme samozrejme vopred, ale aktívna komunikácia s kameramanom počas zaznamenávanej udalosti je základnou podmienkou pre zachytenie všetkých podstatných a zaujímavých momentov svadby, stužkovej atď.

Na požiadanie náš kameraman - Humenné prispôsobi scenár Vašim požiadavkám, či už chcete zhotoviť predsvadobné alebo iné video ešte pred termínom samotnej udalosti v Humennom alebo širšom okolí a to za veľmi výhodných podmienok.

Samozrejmosťou je svadobný videoklip v trvaní cca.2-4 min., vloženie fotiek mladomanželov z detstva, či pridanie podkladu - t.j. hudby na pozadí videa.
Mimo zaužívaných vecí môže kameraman Humenné spraviť aj príjemný rozhovor s mladomanželskym párom, rodičmi a družbami a družičkami.
Video svadby dodávame na klasickom DVD alebo BLU RAY, podľa Vášho vlastného výberu -viď cenník.
Taktiež Vám zhotovíme fotografie zrkadlovkou alebo priamo z videa.

Iba náš profesionálny kameraman pre Humenné a okolie zabezpečí Vaše najkrajšie svadobné video, ktoré si radi pozriete aj po rokoch. Keďže disponujeme najmodernejším video vybavením v Humennom a okolí, vieme garantovať tú najvyššiu kvalitu video záznamu Vašich rodinných a firemných udalosti.

Tešíme sa na Vaše požiadavky!
Váš kameraman Humenné

2019 © videosvadby.sk - všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa stránky

webdesign © bart.sk